Command & Conquer 3

Jak vypadá Červená zóna?
Publikováno: Úterý, 08.01. 2008 - 11:46:41
Téma: TW-GDI-Rozvědka


Výňatek z „Mezinárodní pravopisný průvodce dnešním světem“

Pokud se oblečete do tvrzeného skafandru a postavíte se doprostřed Červené zóny, spatříte krajinu, která se podobá peklu. Povrch je zde odkrytou a holou skálou se žilami tiberia, které vydávají zlověstnou zelenou záři.

Na obzoru se tyčí mohutné formace čistého tiberia, které vyvěrá z okolní půdy. Tyto zmrzlé krystalické ledovce vrhají na okolí zdraví škodlivý smaragdově zelený svit. Zakloňte hlavu a váš zrak spočine na zamračené, zmučené obloze, po které víří vzory mihotavých světelných paprsků a záblesky. Pokud se zdržíte dostatečně dlouho, uvidíte, jak se tvoří iontová bouře, blesky nad vaší hlavou nabírají na intenzitě, dokud není celá obloha poseta rychlými stroboskopickými záblesky. Nakonec se obrovská strašlivá energie nad vaší hlavou skloní k zemi kolem vás v představení ničivé síly. Tento ohňostroj doprovází skučící toxické víry, které se ženou opuštěnou krajinou a nesou před sebou ohromnou rychlostí úlomky tiberia.

Červené zóny jsou jako povrch na mimozemské planetě. Vědci spekulují o tom, že tiberium je ve skutečnosti transformačním činidlem mimozemské civilizace, která pomalu přeměňuje náš svět na nové prostředí, které bude vhodné pro bytosti, které se vyvinuly na jiné planetě. Zatím nedospěli k jednoznačnému závěru.

Neoprávněné šíření tohoto textu bude mít za následek nejpřísnější právní postih v souladu protipirátskou úmluvou z roku 2017







Tento článek si můžete přečíst na webu Command & Conquer 3
http://www.southeast.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.southeast.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=69