Command & Conquer 3

O bratrstvu Nod
Publikováno: Úterý, 01.01. 2008 - 20:30:26
Téma: TW-GDI-Rozvědka


GDI pohlíží na bratrstvo Nod jako na nebezpečnou, zákeřnou a nevysvětlitelně soběstačnou teroristickou skupinu posedlou urychlováním nejhorší ekologické katastrofy v dějinách lidstva, vedenou charismatickým a geniálním sociopatem Kaneem. Bratstvo Nod věří, že je prostředníkem změn světa rodícího se bolestně do nového řádu, zástupcem chudých a utlačovaných a jedinou silou, která dokáže vzdorovat moci GDI.Bratrstvo Nod má lidi, zdroje, organizaci a hrubou vojenskou sílu nezbytnou k tomu, aby se postavilo GDI a vedlo s ním válku v celosvětovém měřítku. Bratrsvo Nod není státem. Jeto podivná nová hybridní organizace, která spojuje rysy náboženského hnutí, nadnárodní korporace a národního státu. Vzhledem k náročným požadavkům vedení moderní války, vzhledem k obrovským nákladům a rozsahu, je schopnost bratrstva Nod se vyrovnat GDI ohromující.

Bratrstvo Nod dokáže každý měsíc nabírat tisíce nových členů ze zoufalých obyvatel příhraničních oblastí. Jeho politická, vojenská a logistická činnost je decentralizovaná a zakopána hluboko v chátrajících městech a základnách v upadajících žlutých zónách. Nod je skrytá rozlehlá a důmyslná infrastruktura. Bratrstvo současně přivedlo k dokonalosti umění rychle přesouvat vojenské jednotky a síly na dlouhou vzdálenost, aniž by byly zachyceny, a to dokonce satelitem nebo bezpilotními špionážními letouny vybavenými senzory poslední generace.

Vlastní organizace bratrstva Nod je velmi důmyslná a technologicky vyspělá, disponuje však rovněž početnými partyzánskými jednotkami, které se skládají ze špatně vycvičených a uboze vybavených branců ze žlutých zón. Polní jednotky bratrstva Nod jsou zajímavou směsicí chabě vyzbrojených milicí a méně početných skvěle vycvičených elitních vojáků vybavených nejmodernějším komunikačním zařízením a nejvyspělejšími dostupnými zbraňovými systémy.

Vojenská výstroj bratrstva Nod je exotická a experimentální pokud jde o její vzhled i funkčnost, jejich životnost je však podezřelá. Technici bratrstva Nod se nebojí riskovat lidský život a často obětují bezpečnost a ochranu na oltář větších schopností a rychlosti. Jejich špičková vojenská výbroj vychází z tiberia a má sklon být rychlá, ale zranitelná, smrtonosná, ale nestabilní. Útočné zbraně bratrstva Nod namontované na vozidlech – od raket, kulometů, a plamenometů po toxiny, lasery a jaderné zbraně. Bratrstvo má také řadu zbraní založených na tiberiu.Tento článek si můžete přečíst na webu Command & Conquer 3
http://www.southeast.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.southeast.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=29