Command & Conquer 3

Životopis Alexy Kovacsové
Publikováno: Pondělí, 22.09. 2008 - 20:29:21
Téma: KW-Rozvědka


Biografické podrobnosti o Abatyše Kovacsové, strážkyně projektu LEGIE

Alexa Kovacsová byla vychována kočovnými separatisty bratrstva NOD v téměř naprosté izolaci na pokraji oblasti, která se později stala známá jako středoafrické červené pásmo, a osiřela ve velmi útlém věku.Poté, co přežila téměř rok sama v ohořelých troskách sídla svých rodičů, byla objevena němá a vyhladovělá hlídkující skupinou paběrkovačů bratrstva. Jako inteligentní a pragmatická dívka se rychle učila od svých zachránců. Oddané náboženské přesvědčení a téměř nadpřirozená schopnost rozumět kybernetice a umělé inteligenci Kovacsové rychle vysloužily pozornost uvnitř bratrstva, což vedlo k jejímu naverbování do akademie bratrstva NOD.

Po dokončení studia Kovacsová rychle stoupala po kariérním žebříčku a získala si respekt pro svou chladnost, odtažitost a téměř fanatický náboženský dogmatismus, jímž se lišila od svých vrstevníků a který přilákal pozornost samotného Kanea. Navzdory svému mládí byla Alexa povýšena na post abatyše a zapojena do účasti v jednom z nejutajenějších projektů vůdce bratrstva – v práci na vývoji LEGIE, experimentální bojové umělé inteligence odvozené od CABALy.

Výňatek z díla „NOD v dobách po Kaneovi“ od Dr. Ficuse QuartermaineaTento článek si můžete přečíst na webu Command & Conquer 3
http://www.southeast.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.southeast.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=199