Command & Conquer 3

Pozemní kontrola satelitních systémů GDI
Publikováno: Úterý, 29.01. 2008 - 18:17:32
Téma: TW-NOD-Rozvědka


Výňatek z důvěrné zprávy zpravodajské služby určené vnitřnímu kruhu.

Vnitřní kruh se dlouho obával dominantního postavení GDI ve vesmíru. Orbitální zbraňové systémy, velící a kontrolní stanice a špionážní satelity GDI jsou chráněny účinnými protiraketovými systémy, díky nimž se zdály nezranitelné a nepřekonatelné.

Tento orbitální obojek smrti je založen na síti vesmírných kinetických smrticích zbraní, laserech a dokonce samotných iontových dělech, využívajících k zachycení a zničení blížících se raket. Vesmírné zbraně GDI byly po celá léta mimo dosah bratrstva Nod, což vedlo k tomu, že rovnováha sil, o kterou bratrstvo celá desetiletí usilovalo, se naklonila proti bratrstvu.

Naši operativci však objevili chybu v systému GDI: Z nepochopitelného důvodu GDI umístilo posádku a kontrolní středisko iontových děl a satelitních systémů na zem. Ještě lépe, obslužný personál a kriticky důležité vybavení jsou soustředěny v jediném zařízení v severovýchodní Modré zóně. Dobře naplánovaný překvapivý úder na Goddardovo vesmírné středisko dokáže vyřadit veškerá iontová děla i celý satelitní systém GDI, a poskytne bratrstvu několik dnů a možná týdnů k zahájení bojových operací na celé planetě, které nebudou rušeny vesmírnými zbraněmi a zvědavýma očima.

A jako třešinku na dortu, na palubě vesmírné stanice Filadelfie se nachází světové velící středisko GDI. Raketový útok na Filadelfii okamžitě po zničení satelitních kontrolních systémů zbaví GDI velení a vnese zmatek do jejich řad.Tento článek si můžete přečíst na webu Command & Conquer 3
http://www.southeast.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.southeast.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=103