• Home • Forum • Downloads • Odkazy • Přidat článek • Váš účet •
blocks.gif
 

menu

Tiberium wars
GDI
Mise
Hlášení rozvědky
Pěchota
Vozidla
Letectvo
Výrobní stavby
Podpůrné budovy
Podpůrné síly

Nod
Mise
Hlášení rozvědky
Pěchota
Vozidla
Letectvo
Výrobní stavby
Podpůrné budovy
Podpůrné síly

Scrin
Mise
Hlášení rozvědky
Pěchota
Vozidla
Letectvo
Výrobní stavby
Podpůrné budovy
Podpůrné síly

Kane's Wrath
Mise
Hlášení rozvědky
Komunita

· Download
· Odkazy
Ostatní

· Váš účet
· Doporučte nás
· Připomínky
· Poslat článek

 
blocks.gif
 

Advertising XrOLL


Herní portál

Enemy territory, It is war

Comeback

Povídky

 
story.gif
Život ve žluté zóně
 
 
TW-GDI-Rozvědka


Kontaminace tiberiem má přímý i nepřímý vliv ve Žlutých zónách. Změny klimatu, tající ledovce, extrémní počasí, růst tiberiových polí a desetiletí válek způsobily sociální kolaps v několika Žlutých zónách. Řada měst v nejdotčenějších oblastech je vedena vojenskými diktátory a zločineckými organizacemi nebo v nich panuje anarchie – nebo jsou pod nadvládou zlověstného bratrstva Nod.

Život v nejhůře postižených Žlutých zónách není ničím příjemným. Bydlíte v rozpadajícím se domě bez tekoucí vody. Elektřina se zapíná pouze na několik hodin denně v nepravidelnou denní dobu. Je nedostatek jídla, lékařské péče. Příležitostně se rozdávají potraviny nebo poskytuje lékařská pomoc humanitárními pracovníky z nedotčených a technologicky vyspělých Modrých zón.

Živoření za hranicí chudoby je jen začátkem. Kontaminace tiberiem je životní skutečností, každým dnem umírají tisíce lidí na následky vdechnutí mikroskopických krystalů přítomných ve smogu, prachových mračnech a dalších částicích ve vzduchu. Tiberium může i padat z nebe rozpuštěné v dešťových kapkách pokud tato mračna prošla během nebo po iontové bouři nad Červenou zónou. Vzhledem k suchu, které ve Žlutých zónách panuje, jsou dešťové přeháňky místními obyvateli vítány se směsí strachu, hrůzy a radosti.

V tvrdé realitě života ve Žluté zóně tiberium nepředstavuje jedinou hrozbu. Pokud vás nedostane tiberium, potom se s největší pravděpodobností stanete obětí násilného trestného činu, uvíznete v křížové palbě během boje o území mezi dvěma vojenskými diktátory, nebo budete sdílet osud mnoha civilních obětí světové války mezi GDI a bratrstvem Nod.
 
 
  blocks.gif
 

Související odkazy

· Více o tématu TW-GDI-Rozvědka
· Další články od autora Southeast


Nejčtenější článek na téma TW-GDI-Rozvědka:
Kontrolní uzel mimozemšťanů

 
blocks.gif
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

 
blocks.gif
 

Možnosti


 Vytisknout článek Vytisknout článek