• Home • Forum • Downloads • Odkazy • Přidat článek • Váš účet •
blocks.gif
 

menu

Tiberium wars
GDI
Mise
Hlášení rozvědky
Pěchota
Vozidla
Letectvo
Výrobní stavby
Podpůrné budovy
Podpůrné síly

Nod
Mise
Hlášení rozvědky
Pěchota
Vozidla
Letectvo
Výrobní stavby
Podpůrné budovy
Podpůrné síly

Scrin
Mise
Hlášení rozvědky
Pěchota
Vozidla
Letectvo
Výrobní stavby
Podpůrné budovy
Podpůrné síly

Kane's Wrath
Mise
Hlášení rozvědky
Komunita

· Download
· Odkazy
Ostatní

· Váš účet
· Doporučte nás
· Připomínky
· Poslat článek

 
blocks.gif
 

Advertising XrOLL


Herní portál

Comeback

Enemy territory, It is war

Povídky

 
story.gif
O bratrstvu Nod
 
 
TW-GDI-Rozvědka


GDI pohlíží na bratrstvo Nod jako na nebezpečnou, zákeřnou a nevysvětlitelně soběstačnou teroristickou skupinu posedlou urychlováním nejhorší ekologické katastrofy v dějinách lidstva, vedenou charismatickým a geniálním sociopatem Kaneem. Bratstvo Nod věří, že je prostředníkem změn světa rodícího se bolestně do nového řádu, zástupcem chudých a utlačovaných a jedinou silou, která dokáže vzdorovat moci GDI.Bratrstvo Nod má lidi, zdroje, organizaci a hrubou vojenskou sílu nezbytnou k tomu, aby se postavilo GDI a vedlo s ním válku v celosvětovém měřítku. Bratrsvo Nod není státem. Jeto podivná nová hybridní organizace, která spojuje rysy náboženského hnutí, nadnárodní korporace a národního státu. Vzhledem k náročným požadavkům vedení moderní války, vzhledem k obrovským nákladům a rozsahu, je schopnost bratrstva Nod se vyrovnat GDI ohromující.

Bratrstvo Nod dokáže každý měsíc nabírat tisíce nových členů ze zoufalých obyvatel příhraničních oblastí. Jeho politická, vojenská a logistická činnost je decentralizovaná a zakopána hluboko v chátrajících městech a základnách v upadajících žlutých zónách. Nod je skrytá rozlehlá a důmyslná infrastruktura. Bratrstvo současně přivedlo k dokonalosti umění rychle přesouvat vojenské jednotky a síly na dlouhou vzdálenost, aniž by byly zachyceny, a to dokonce satelitem nebo bezpilotními špionážními letouny vybavenými senzory poslední generace.

Vlastní organizace bratrstva Nod je velmi důmyslná a technologicky vyspělá, disponuje však rovněž početnými partyzánskými jednotkami, které se skládají ze špatně vycvičených a uboze vybavených branců ze žlutých zón. Polní jednotky bratrstva Nod jsou zajímavou směsicí chabě vyzbrojených milicí a méně početných skvěle vycvičených elitních vojáků vybavených nejmodernějším komunikačním zařízením a nejvyspělejšími dostupnými zbraňovými systémy.

Vojenská výstroj bratrstva Nod je exotická a experimentální pokud jde o její vzhled i funkčnost, jejich životnost je však podezřelá. Technici bratrstva Nod se nebojí riskovat lidský život a často obětují bezpečnost a ochranu na oltář větších schopností a rychlosti. Jejich špičková vojenská výbroj vychází z tiberia a má sklon být rychlá, ale zranitelná, smrtonosná, ale nestabilní. Útočné zbraně bratrstva Nod namontované na vozidlech – od raket, kulometů, a plamenometů po toxiny, lasery a jaderné zbraně. Bratrstvo má také řadu zbraní založených na tiberiu.
 
 
  blocks.gif
 

Související odkazy

· Více o tématu TW-GDI-Rozvědka
· Další články od autora Southeast


Nejčtenější článek na téma TW-GDI-Rozvědka:
Kontrolní uzel mimozemšťanů

 
blocks.gif
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

 
blocks.gif
 

Možnosti


 Vytisknout článek Vytisknout článek