• Home • Forum • Downloads • Odkazy • Přidat článek • Váš účet •
blocks.gif
 

menu

Tiberium wars
GDI
Mise
Hlášení rozvědky
Pěchota
Vozidla
Letectvo
Výrobní stavby
Podpůrné budovy
Podpůrné síly

Nod
Mise
Hlášení rozvědky
Pěchota
Vozidla
Letectvo
Výrobní stavby
Podpůrné budovy
Podpůrné síly

Scrin
Mise
Hlášení rozvědky
Pěchota
Vozidla
Letectvo
Výrobní stavby
Podpůrné budovy
Podpůrné síly

Kane's Wrath
Mise
Hlášení rozvědky
Komunita

· Download
· Odkazy
Ostatní

· Váš účet
· Doporučte nás
· Připomínky
· Poslat článek

 
blocks.gif
 

Advertising XrOLL


Herní portál

Comeback

Povídky

Enemy territory, It is war

 
story.gif
Kaneovo znamení - původ
 
 
KW-Rozvědka


Pozadí kyborgského kultu NODu, Kaneova znamení

Když se první tibetová válka chýlila ke konci, začaly se z tibetových pustin ve střední Asii a v ruských stepích šířit znepokojivé zvěsti. Nomádští poutníci i kolonie separatistů bratrstva si začaly vyprávět zkazky o bunkrech bratrstva ukrytých hluboko pod povrchem země – o laboratořích, kde kubističtí techno-fetišisté provádějí děsivé rituály na mrtvých tělech padlých vojáků bratrstva. Co má být jejich cílem? Nic menšího než oživení těchto mrtvol.Netřeba podotýkat, že bratrstvo vytrvale odmítá jakékoli informace o takových činech, a dokonce i členové bratrstva věří, že tyto nekromantské povídačky nejsou o nic víc než žvatlání vyděšených vyvrženců. Pravda je však mnohem podivnější. Po své první porážce vojsky GDI strávil Kane dlouhé dny přemýšlením, jak se mohlo stát, že bratrstvo prohrálo. Nakonec zformuloval jedinečnou hypotézu: příčinou selhání byla lidskost jeho vojáků. Proto Prorok došel k závěru, že aby mohl dosáhnout vítězství, potřebuje armádu zbavenou svobodné vůle, lásky, nenávisti, strachu a lítosti, prostou jak svědomí, tak i vědomí – legii, která by ochotně a bez přemýšlení plnila každý jeho rozkaz.

Za tím účelem zahájil Kane vývoj armády bezmezně tvarovatelných kybernetických válečníků bez jakýchkoliv emocí, kteří by jej bez váhání poslouchali. Protože věděl, že takový výzkum by vzbudil odpor v řadách stávající armády, prováděl tuto práci v odlehlých končinách Ruska a Číny, kde by tento projekt mohlo objevit jen málo lidí a ještě méně by bylo těch, jímž by bylo možné věřit, kdyby o tom někomu vyprávěli.

Cesta byla dlouhá a náročná a kromě několika málo slibných výsledků, z nichž nejvýznamnějším byly odpadlické kyborgské armády CABALy, nebyla nijak úspěšná. S blížícím se koncem druhé tibetové války se armáda Kaneova znamení téměř dočkala svého dokončení. Na záchranu bratrstva již však bylo pozdě a bytosti s Kaneovým znamením zůstaly spát hluboko pod zemí, vyčkávajíce na zavolání svého pána…

(zdroj cenzurován)
 
 
  blocks.gif
 

Související odkazy

· Více o tématu KW-Rozvědka
· Další články od autora southeast


Nejčtenější článek na téma KW-Rozvědka:
Kane - Jiskra

 
blocks.gif
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

 
blocks.gif
 

Možnosti


 Vytisknout článek Vytisknout článek